איך להזמין עבודות חיתוך אותיות בלייזר בצורה נכונה?

רוצים להזמין עבודת חיתוך אותיות בלייזר? מחפשים שלט חדש לבית או למשרד שלכם, או כל עבודה אחרת המצריכה חיתוך מדויק ונכון של האותיות? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לפני שאתם מזמינים עבודות חיתוך אותיות בלייזר, ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לבדוק. קחו בחשבון כי לא כל תיקון יהיה ניתן לביצוע, ולעיתים טעות עשויה להוביל לכך שיהיה צורך בהזמנה מחדש של העבודה, ואם זו לא טעות של החברה אשר ביצעה את העבודה, משמעות הדבר הינה הוצאה כספית כפולה. לכן, ככל שתבדקו מראש את הדברים ותוודאו כי אתם מבצעים הזמנה מדויקת יותר, כך תוכלו לקבל מוצר המתאים בדיוק מושלם לצרכים שלכם.

אז איך עושים את זה? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

גודל

בדיוק כמו בעבודות הדפסה על קנבס, אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון הוא הגודל הסופי של השלט אותו תקבלו. עליכם למדוד את המקום בו תרצו לתלות את השלט, ובהתאם לשטח תוכלו להחליט על גודל השלט. במיוחד אם מדובר באותיות חתוכות, קחו בחשבון אותיות אשר יכולות להיות גבוהות יותר מגובה השורה, כמו האות ל’ או ך’. אותיות כאלו יצריכו מכם גובה רב יותר של השטח בו אתם עומדים לתלות את האותיות ולכן יש לקחת זאת בחשבון לפני שמבצעים את ההזמנה.

 

חומר הגלם

בזכות התקדמות הטכנולוגיה היום ניתן למצוא מגוון רחב של עבודות חיתוך אותיות בלייזר, ואפשרות לבצע את החיתוך הזה על מגוון רחב של חומרי גלם שונים. חשוב לבדוק היטב את חומר הגלם ממנו מבצעים את החיתוך, כך שתהיו בטוחים כי מדובר בחומר איכותי המתאים לצרכים שלכם. לדוגמא, אם מדובר בשלט אשר יוצב בשטח חיצוני, עליכם לקחת בחשבון כי חומר הגלם צריך להיות עמיד בפני תנאי חוץ כמו גשם או שמש חזקה, וכי תנאי מזג האוויר לא ישפיעו עליו או יגרמו לבלאי ונזק בתוך זמן קצר יחסית.

 

Tags: ,

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015