דפוס מדבקות

איך מעצבים ומייצרים בעזרת דפוס מדבקות לכל צורך

המהפכה הדיגיטלית הביאה עמה בשורה חדשה בכל הקשור לעיצוב. באמצעות דפוס מדבקות יכולות להביא לידי ביטוי את כל הרעיונות העיצוביים שלכם- מחלקת העיצוב המקצועי והדפוס הדיגיטלי האיכותי של סטיקי, ישמחו לסייע לכם בייצור מדבקות מכל הסוגים, כדי לקדם מכירות בעסק שלכם, להעשיר את החומר הפרסומי ולשווק אותו בדרך מקורית שתתפוס את העין.

להעביר מסר באמצעות מדבקות

סטיקרים, מדבקות לרכב, שילוט למשאיות- אין ספק שבתוך עולם שלם של מוצרי דפוס מדבקות יכולות להיות “איש מכירות” של ממש. דבק איכותי יוודא כי המדבקה תחזיק מעמד ובניגוד לפלאייר למשל, לא תתעופף ברוח. כדאי לעצב את המדבקה הפרסומית או הסטיקר באופן שימשוך את העין, אם זה באמצעות תוכן קליט או בשימוש בגרפיקה מיוחדת, או שילוב של שניהם יחד. בסטיקי יצעדו אתכם יד ביד החל משלב העיצוב, דרך בחירת החומר ממנו תרצו לייצר את המדבקה עבור העסק שלכם, ועד למוצר המוגמר.

ניתן להדביק על כל דבר ולקבל פרסומת מקורית ומעניינת

מדבקות יכולות להיות מיוצרות מסוגים שונים של חומרי גלם, ובמגוון גדלים בהתאם למה שנרצה להדביק אותן עליו. החל ממודעות גדולות שנרצה להדביק על רכב, ליצירת “פרסומת נוסעת”, ועד למדבקות קטנות לסימון מוצרים, הנושאות את הלוגו של העסק ומספר טלפון ליצירת קשר.

דפוס מדבקות ברמה גבוהה יבטיח לכם עמידות של המדבקות לאורך זמן

ההשקעה הכספית הראשונית בהפקת מדבקות למשרדים או עבור עסק, משתלמת בסופו של דבר כאשר המדבקות הופכות לפרסומת של ממש, ומביאה לקוחות חדשים. עם זאת חשוב לוודא כי בחרתם במקום הנכון להדפסת המדבקות. סטיקי עובדים עם טכנולוגיה מתקדמת ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר בתחום. היכנסו לאתר להתרשמות מתיק העבודות וממוצרי קידום מכירות נוספים שיכולים להתאים לעסק שלכם.

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015