הדפסת מדבקות קיר בעיצוב אישי

הדפסת מדבקות קיר לקידום מכירות בעסק

עיצוב קירות עם מדבקות הפך לפופולרי בכל הנוגע לעיצוב פנים בעסקים ומשרדים וגם בבתים פרטיים. כל גרפיקה יכולה לקבל חיים חדשים, כשהיא מתמזגת עם מרקם הקיר באמצעות מדבקה שאינה תופסת מקום בחלל, ויוצרת את האפקט שלה בדו מימד בלבד. מדובר למעשה בשלט פרסומי שמהווה חלק מהחדר, ממש כמו צבע הקיר ומבלי לתפוס נפח- אבל את העין הוא תופס בהחלט, וזו המטרה. הדפסת מדבקות קיר יכולה להשתלם מבחינה כלכלית, כיוון שלאחר ההשקעה הראשונית בעיצוב, בהדפסה ובהתקנה- היא הופכת למקדם מכירות נייח שעושה את עבודתו לאורך זמן.

 

איך בוחרים את המדבקה שתשדרג את הקיר שלי

ראשית כל כדאי להגדיר מה נרצה להדפיס על המדבקה, איזה מסר אנחנו רוצים להעביר באמצעותה. אם אנו מעוניינים בצילום אמנותי, שנועד להעשרה של החלל הפנימי וליצירת אווירה- כדאי לבחון כיצד גודל המדבקה ישפיע על מראה החדר. מדבקות המכסות את הקיר מן הרצפה ועד לתקרה, “מקרבות” את הלקוח אל התמונה ולכן מומלץ לבחור בגרפיקה שלא תעיק על המבט ושיהיו בה פרטים קטנים ומעניינים, בהם ניתן יהיה להתבונן. כאשר הדפסת מדבקות קיר מיועדת לעסקים, צריך לוודא שהמסר המבוקש מועבר כראוי ולכן לעיתים כדאי לבחור במדבקות שיכסו רק חלק מהקיר- ועשויות דווקא בדרך הזאת למקד את הלקוח במה שחשוב- שם העסק המודפס, למשל, או משפט שההנהלה רואה בו “אני מאמין” שלה, ומדפיסה על מדבקה שתותקן על הקיר.

 

כדאי להזמין הדפסת מדבקות קיר רק אצל מקצוענים כמו סטיקי, כדי לקבל מוצר איכותי ביותר. המדבקות של סטיקי שיודבקו באמצעות ההתקנה המדויקת, יגשימו לכם את החזון העיצובי שלכם וכמובן יחזיקו מעמד זמן רב. היכנסו לאתר של כדי ליצור קשר ולקבל רעיונות נוספים לקידום המכירות בעסק שלכם בעזרת דפוס דיגיטלי מתקדם.

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015