חיפוי קירות

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר כיום בכל עבודות השיפוץ, הוא חיפוי קירות בטפטים מעוצבים ונפלאים המעניקים לחלל המעוצב טאצ’ מסוגנן, בהתאם לטעמו האישי של כל אדם המבקש לשפץ ולשדרג את מראה ביתו, בית העסק, או כל מבנה אחר אשר ברשותו. שיטה זו פופולארית מהסיבה שהיא חוסכת זמן יקר, מוזילה משמעותית את עלויות השיפוץ ומאפשרת רמת גימור גבוהה, כך שלא ניתן לדעת שמדובר בטפט כלל וכלל.

טיפים בנושא חיפוי קירות בעזרת טפט

מלאכת חיפוי קירות הבית אינה חייבת להיות עבודה קשה הכוללת הזמנת איש מקצוע, הדרך הקלה ביותר היא לרכוש את הטפט המועדף עליכם דרך בית עסק מקצועי ואמין, ולפעול על פי הוראותיו להדבקה מוצלחת ואיכותית של הטפט שבחרתם. אך כיצד בוחרים את הטפט העדיף ביותר?

  • בוחרים את הסגנון המועדף – בשוק קיימים טפטים בסגנונות מגוונים; עתיקים, קלאסיים, מודרניים, ילדותיים, צבעוניים ועוד. חשוב מאוד לבחור בטפט שיתאים לעיצוב החלל שבחרתם, ואף ישלים אותו בצורה הנכונה ביותר.
  • מתאימים את הטפט לחלל החדר – אם ברצונכם ליצור אווירה רגועה ונינוחה, תוכלו לבחור בטפט בעל דוגמא עדינה, או בצבעים פסטלים. אם המטרה היא להחיות חלל חדר שמרגיש מעט ריקני, בחרו בטפט בעל דוגמא דומיננטית – על גבי קיר אחד בלבד! לא תאמינו כמה השינוי הקטן הזה ישפיע על כל החלל.
  • טפט צבעוני או לא? – גודל החלל וכמות האור החודרת אליו תשפיע באופן ישיר על הצבע של הטפט. טפט דומיננטי יוכל להשתלב בקלות בחלל רחב בעל תאורה טובה, למשל.
  • היכן נשלב את הטפט? – חדרי נוחיות למשל הם מקום מעולה להדבקת טפטים בבית. בנוסף, קירות הנמצאים בכניסה לבית יקבלו את אורחינו בברכה וייצרו רושם ראשוני מעולה בהגעתם לביתנו. בחדרי השינה וחדרי האורחים בדרך כלל מקובל לחפות קיר אחד בלבד, ורצוי שיהיה מדובר בקיר הדומיננטי ביותר, זה שאנו רואים מיד בכניסתנו לחדר.

חיפוי קירות

מכניסים קצת צבע לחיים עם חיפוי קירות של סטיקי

אנו בסטיקי מאמינים באיכות, ומזמינים אתכם אלינו להתרשם ממגוון מדבקות הטפט המקוריות שלנו! יחד נבין בדיוק מהם הצרכים שלכם והיכן אתם מתכוונים להתקין את הטפט שלכם, ונבחר את האהוב עליכם ביותר. אל תשאירו את הקירות שלכם ריקים ועצובים, בואו אלינו ויחד, נכניס קצת צבע לביתכם.

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015