למה חשוב להדביק מדבקות אנטי סאן ברכב?

אם בעבר בכדי ליצור הצללה ברכב הייתם צריכים להתקין וילונות או להשתמש במצלילים אשר נדבקים בואקום על החלון אך עדיין לא יוצרים הצללה מלאה או הגנה מלאה מפני קרני השמש, היום יש פתרון הרבה יותר מתקדם והרבה יותר מוצלח – מדבקות אנטי סאן.

מדבקות אלו מודבקות על החלונות של הרכב וכך יוצרות הצללה מדוייקת ומלאה. מבחוץ, החלון נראה שחור, אך מפנים ניתן להביט בנוף בזמן הנסיעה וליהנות מהדרך, מבלי שהשמש תסנוור או תסכן את היושבים ברכב.

אם גם אתם חושבים על הדבקה של מדבקות אנטי סאן ברכב שלכם, ומתלבטים האם כדאי להדביק מדבקות לחלונות כאלו, קראו את המאמר הבא ותבינו בדיוק מדוע זה כל כך חשוב והכרחי.

 

הגנה מפני קרני השמש

עם השנים ישנה מודעות הרבה יותר גדולה לסכנות של קרני השמש. היום הרבה יותר אנשים מודעים לסכנה הקיומית בחשיפה ממושכת לשמש, לא רק נזק לעור, אלא נזק שיכול להיות בריאותי וחמור מאוד. חשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום לכוויות, מחלות עור ואפילו להוביל למחלת הסרטן, ולכן אם אתם רוצים להגן על היושבים ברכב מפני קרני השמש, במיוחד אם מדובר בילדים, מדבקות אנטי סאן הן הפתרון היעיל ביותר עבורכם.

אמצעי הצללה אחרים בדרך כלל מסתירים את החלון ואת הנוף, ולכן ילדים בנסיעה ממושכת נוטים למשוך ולהוריד אותם, מה שבסופו של דבר אכן חושף אותם לשמש, ואם מדובר בנסיעה ארוכה החשיפה יכולה להיות ממושכת ומסוכנת מאוד.

 

שמירה על פנים הרכב

עוד יתרון חשוב של מדבקות אנטי סאן הוא השמירה על פנים הרכב. גם אם בדרך כלל אין יושבים במושב האחורי של הרכב שלכם, חשיפה ממושכת של העור במושבים או החפצים השונים בתוך הרכב לשמש, יכולה לגרום להם לנזק רב.

כדאי שתדעו – ניתן היום לבצע חיתוך אותיות לייזר על מדבקות כאלו וכך גם להזמין מדבקה לחלון האחורי הכוללת פרסום לעסק שלכם, וכך תוכלו ליהנות משני יתרונות במוצר אחד.

Tags: , ,

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015