מדבקות בולטות כאמצעי שיווק

מדבקות יכולות לעשות שירות טוב במיתוג ושיווק עסקים- אבל כדי שלא יאבדו מצורתן מומלץ לתת להן מימד נוסף: המימד השלישי. מדבקות בולטות מגיעות בכמה סוגים: דום, בועה או סיליקון מצופה פולימר- כשהרעיון הוא לייצר מדבקה תלת מימדית איכותית, יוקרתית ומיוחדת, שתחזיק מעמד זמן רב.

קידום מכירות באמצעות מדבקות

סטיקרים ומדבקות על רכבים הפכו לאמצעי שיווק נפוצים מאוד. מדובר למעשה בפרסומת עמידה וזמינה, שמגיעה לקהל רחב אם היא איכותית ושומרת על צורתה. אבל בעולם שבו אלפי בתי עסק כבר עושים שימוש במדבקות קיר מסוגים שונים כחומר פרסומי, כדאי לבדוק מה בכל זאת יעשה את ההבדל עבורכם ויגרום ללקוח הפוטנציאלי שלכם למקד את מבטו במדבקה שלכם ולקבל דווקא מכם את השירות. אין ספק כי חומר הגלם שממנו מייצרים את המדבקה, יכול לעשות את ההבדל בין היותה חומר פרסומי המועיל לעסק, לבין מוצר דהוי שמעיד על עסק לא רציני.

כיצד מדבקות יכולות להבליט את העסק שלכם מול המתחרים

ציפוי איכותי יעניק למדבקות שלכם עמידות בכל מזג אויר, כך שלא מדובר בסטיקר שיתקלף או ידהה, אלא במוצר שישמור על איכותו ויעשה את העבודה לאורך זמן. ניתן להדביק אותן על מכוניות או על שילוט מדף בחנות ולהעביר מסר בדרך מעוצבת שתופסת את העין. מדבקות בולטות בעלות מראה יוקרתי יתאימו במיוחד עבור לוגואים מעוצבים של העסק שלכם שיבלוט על פני השטח, ולא רק במובן המטאפורי. כדאי ליצור קשר עם צוות הגרפיקאים המקצועי של סטיקי שילווה אתכם החל משלב הרעיון, ועד לביצוע וקבלת המדבקות. היכנסו לאתר של סטיקי והתרשמו ממגוון סוגי המדבקות לבית או למשרד, ואולי גם תקבלו רעיונות חדשים לקידום המכירות של העסק שלכם, באמצעות מוצרים איכותיים והדפסה דיגיטלית חדשנית.

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015