מדבקות קיר מעוצבות

מדבקות קיר מעוצבות לעסק ולבית

קיר בעיצוב יוצא דופן, יכול לתת אפקט מיוחד עבור העסק או המשרד. כאשר אנו רוצים להעצים את התחושה הראשונית של הלקוחות שנכנסים, לא חובה להעמיס בציוד משרדי וברהיטים יקרים ומרשימים. מדבקות קיר יכולות לעשות עבודה טובה, תוך הצגת תוכן פרסומי או תמונה, שתעביר את המסר שאנחנו מעוניינים בו.

הכול מתחיל ברושם הראשוני

בכניסה לקליניקה רפואית יש חדר המתנה קטן, שניתן לשדרג אותו ולהפוך אותו למעניין הרבה יותר, באמצעות הדבקת תמונה שתייצר אווירה ותנעים את התחושה עבור הממתינים. בעסקים ניתן להדביק מדבקות למשרדים בקירות עליהן יודפס שמו של העסק, שיגדיל את הרושם ויעשה אפקט של מקום מכובד ויוקרתי.

כאשר קיר מקבל “זריקת צבע” הוא מובלט ובאופן הזה בדיוק נעשה שימוש במדבקות המיועדות לצפות קירות, ללא הטרחה שבצביעה שלהם. השימוש בטכנולוגיה של דפוס דיגיטלי מאפשרת הפיכת כל רעיון לממשי, כל גרפיקה שתבחרו בה תוכל לעבור ישירות אל המדפסת שתייצר עבורכם את מדבקת הקיר שתרצו, אם זה לצורכי יחסי הציבור במשרד או כפריט עיצובי לכל דבר.

הגודל כן קובע ולכן שימו דגש על עיצוב מדויק

חשוב לבחור את הגודל הנכון של המדבקה על מנת לא לאבד את מה שרצינו לייצר מלכתחילה- תוכן ועניין. אם נדביק על קיר שלם מדבקה עם מעט מאוד פריטים, נפספס את המטרה ולכן כדאי להשקיע הרבה מחשבה בעיצוב ההתחלתי.

מדבקות-ענק צריכות לכלול הרבה תוכן ויזואלי אבל במידתיות, כדי שהמתבונן ימשיך להסתכל ולא יסיט את מבטו משעמום או מעומס-יתר. סטיקי מתמחים בדפוס על מדבקות קיר ובעזרת מחלקת הגרפיקה המקצועית שלהם, ישמחו לייצר עבורכם מדבקות בגודל שיתאים בדיוק לקיר שאותו אתם מעוניינים לעצב. היכנסו לאתר והתרשמו ממגוון מוצרים נוספים לקידום מכירות, קיבעו פגישת ייעוץ ותנו מראה חדש לעסק שלכם.

מדבקות קיר מעוצבות

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015