פולדרים מחיר

דפוס דיגיטלי לעיצוב פולדרים מחיר ללא תחרות ואיכות מעולה

טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי מאפשרת הגשמת כל רעיון וגרפיקה שניתן לעצב במחשב- ולהביאו היישר למוצר עצמו. גם אם בחרנו בהדפסת כמות קטנה בלבד של פולדרים מחיר כל ההזמנה יהיה נמוך, זאת הודות לעלויות ההדפסה הדיגיטלית המצומצמות לעומת שיטות העבר. מסיבה זו מומלץ לבצע הזמנת פולדרים אצל ספק שיוכל להציע עלות נמוכה גם עבור הדפסה של מוצר ממותג בכמויות קטנות. חשוב לוודא שהמקום בו בחרתם לייצור הפולדרים של העסק שלכם, משתמש בהדפסה דיגיטלית איכותית כמו אצל סטיקי, המתמחים במיתוג מוצרים שיכולים לקדם את המכירות בעסק שלכם.

מה חשוב בעיצוב פולדרים

פולדר הוא אוגדן המרכז בתוכו כרטיסי ביקור ודפי מידע פרסומיים של העסק, והוא מיועד לפגישות עסקים מכובדות במיוחד ככלי מודפס ליחסי ציבור. חשוב לוודא כי החומר באמצעותו מיוצר הפולדר הוא קשיח למדי ועם ציפוי מגן, כדי שהמוצר הסופי יהיה עמיד. לא מומלץ להעמיס מידע על הפולדר עצמו, כיוון שנרצה להשתמש בו שנים רבות. לאחר מלאכת העיצוב וההפקה המורכבת, כמו גם השקעה כספית לא מבוטלת, בוודאי לא נרצה לייצר פולדר חדש בכל שינוי בעסק. לכן מומלץ להשאיר את הפולדר “נקי”, ולהדפיס עליו תמונות ולוגו המייצגים את העסק נאמנה ללא תלות במיקום או בזמן.

בתהליך ייצור פולדרים מחיר איננו ערובה לאיכות

עלות ייצור פולדרים מצטמצמת משמעותית כאשר שיטת הדפוס מורידה את העלויות, ואתם יכולים להרוויח מכך. תקציב מנופח איננו ערובה לקבל מוצר איכותי- חשוב לשים דגש על חומרי הגלם ועל העיצוב שיאפשרו ייצור של פולדרים שיעשו את העבודה. סטיקי מתמחים בדפוס דיגיטלי מהיר, איכותי שעושה את העבודה עבור המוצר שלכם. היכנסו לאתר של סטיקי, בדקו מוצרים נוספים למיתוג, העשויים לעניין אתכם למען קידום המכירות אצלכם בעסק.

פולדרים מחיר

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015