ציפוי חלונות

בימינו אנו, רבים אוהבים להוסיף לביתם דלתות זכוכית, וחלונות בכל חדר. רבים גם אוהבים לעצב את הזכוכיות והחלונות שהכניסו לביתם, בעזרת ציפוי חלונות – מדובר במדבקה מיוחדת, שהשימוש בה הולך ונעשה פופולארי יותר ויותר. זו היא המדבקה החלבית, העונה גם לשם ‘ציפוי חלבי’, והיא מיועדת עבור אלו המעוניינים בעיצוב החלל וליהנות מעיצוב אסתטי ודינאמי, וכן פונקציונליות מרבית של החלל.

יתרונות רבים של ציפוי חלונות

פרטיות היא מצרך נדרש בימינו, ונדמה שלצד עובדה זו, היא הולכת ונעלמת. רבים מבקשים לבצע ציפוי חלונות לזכוכיות שבמשרד, ואפילו בביתם, וכך להעניק לעצמם את הפרטיות לה הם כל כך זקוקים. המדבקה החלבית הינה מעלת יתרונות רבים כל כך, עד שאם עד כה לא הייתה לכם אחת, אנו מבטיחים שלאחר שתיחשפו ליתרונות הללו, תרוצו לרכוש אחת כזו  בעצמכם:

  • מגוון רחב – הציפוי החלבי מציע שלל של דוגמאות נפלאות, חיתוכים, גדלים וצורות. ניתן גם לבחור בצבעים ולהוסיף עוד גוונים לחלל שבחרנו לעצב.
  • פרטיות – המדבקה אטומה, ומעניקה פרטיות למשתמש בה. בשל כך, נעדיף להשתמש בה במקלחות ביתיות, ציפוי מעקה מרפסות, חדרי ישיבות ומשרדים, ועוד.
  • חלל מואר – יתרון נוסף של המדבקה החלבית, הוא מעבר של 70% אור לחדר, מה שמאיר את החדר והופך אותו למזמין יותר, וביתי יותר.
  • יתרונות נוספים – את המדבקה החלבית קל מאוד להסיר ולהחליף במידה ואנו מעוניינים בדוגמאות, חומרים או צבעים שונים. בנוסף, קל מאוד לנקות אותו – ממש כמו כל חלון אחר. ומעל לכל, עלותו נמוכה ביחד לציפויים אחרים, אך איכותו גבוהה.

 

ציפוי חלונות

 

מאירים את החדר עם המדבקות המעוצבות של סטיקי

אנחנו בטוחים שכעת אתם מוצאים את עצמכם בוהים בזכוכיות שסביבכם, ותוהים איך זה שעדיין לא רכשתם עבורן מדבקות בעיצוב המוצא חן בעיניכם, שיהפכו את החדר למואר הרבה יותר, ויעניקו לו טאצ’ יוקרתי וייחודי. זה הזמן לרכוש אחת כזו  ממגוון המדבקות לחלונות של סטיקי!

חייגו עכשיו
sticky.co.il כל הזכויות שמורות © 2015